Angličtina a Němčina ve Vlašimi
logo_an

CAMBRIDGE ENGLISH LANGUAGE ASSESSMENT

Všechny děti, které navštěvující naše kurzy Helen Doron English, mají každý rok jedinečnou možnost ověřit si, jaký udělaly pokrok. V našem centru se mohou složit prestižní Cambridge English Exams. Na tuto zkoušku je připravují naše proškolené lektorky. Zkoušku navíc budou skládat přímo v našem výukovém centru, tedy v místě, které jim je již dobře známé, a nebudou tedy ve stresu z neznámého prostředí.
Cambridge English Exams jsou výborným vkladem do budoucnosti Vašich dětí. Naši žáci při těchto zkouškách pravidelně vykazují velmi vysokou úspěšnost.

CO JSOU YOUNG LEARNES EXAMS?

Cambridgeské zkoušky Young Learnes Exams (YLE) jsou založeny na tom, že výuka dětí by měla být hlavně zábavná a podnětná. Testy YLE mají tři stupně náročnosti: Starters, Movers a Flyers. Nenásilným způsobem ukazují dětem i jejich rodičům, co už se naučily, a motivuje je k dalšímu studiu.
Zkoušky Young Learners jsou určeny pro děti ve věku 7-13 let. Testy jsou plné obrázků a děti v nich plní úkoly, na které jsou zvyklé již z lekcí Helen Doron English. Každá zkouška má tři části: poslech, čtení a psaní, mluvený projev. Zkoušky YLE jsou propojené s Evropským referenčním rámcem pro jazyky.
Zkoušky Cambridge YLE jsou připravovány společností Cambridge English Exams, která spadá pod světoznámou University of Cambridge. Statisíce dětí na celém světě skládají zkoušky Cambridge Young Learning English Tests. Vaše dítě se může stát jedním z nich a získat mezinárodně uznávaný certifikát Cambridge YLE.
Díky pozitivně nastavenému hodnocení testů, mají zkoušky YLE velký motivační efekt. Nejen, že si dítě zvykne na pravidelné testování a formát mezinárodních zkoušek, ale také získá motivaci pro další studium angličtiny a objektivní posouzení svých znalostí. To se může hodit například při přihlašování dětí na víceletá gymnázia. Vše probíhá ve známém prostředí a za účasti známých tváří. I tak má vše ale jasně daná pravidla a testování probíhá zcela objektivně.
Zkoušky YLE jsou ale jen začátek. Když dítě dokáže složit zkoušku Flyers, může pokračovat zkouškou Key English Test (KET) nebo Preliminary English Test (PET). Tyto zkoušky již dokládají základní znalost všeobecné angličtiny na úrovni A2 (KET), resp. B1 (PET). A jsou předstupněm pro zkoušku First Certificate in English (FCE), která dokládá znalosti na úrovni B2 a otevírá dveře do celé řady škol, firem a institucí.
Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.