Angličtina a Němčina ve Vlašimi
logo_an

HELEN DORON ENGLISH

Děti učíme metodou Helen Doron, která je založeny na stejném principu, na jakém se děti učí svůj rodný jazyk. Díky opakovanému poslechu a pozitivní podpoře při upevňování znalostí se děti učí anglicky zcela přirozeně, stejně jako se naučily nebo učí svůj mateřský jazyk.

O metodě

Angličtina pro děti formou Helen Doron je určená pro děti od 3 měsíců do 18 let. Kurzy Helen Doron English jsou vytvářeny podle jedinečné a přirozené metody, díky které se anglicky naučí každé dítě, bez ohledu na to, jaký je jeho výchozí mateřský jazyk. Tuto výukovou metodu vyvinula britská lingvistka Helen Doron. Od roku 1985 se díky výuce metodou Helen Doron naučily anglicky již tisíce malých i větších dětí na celém světě.
Helen Doron English nabízí všechno, co dítě potřebuje, aby se domluvilo anglicky stejně dobře jako svým mateřským jazykem – komunikační schopnosti, správný přízvuk, gramatiku a bohatou slovní zásobu.

Nabízené kurzy

Pro nejmenší 0-3 roky

Pro nejmenší děti nabízíme kurzy Baby’s Best Start, Toddler’s Best Start a It’s a Baby Dragon.
Aktuálně vyučujeme kurz It’s a Baby Dragon, kde se děti učí anglicky s princem Samem, kočičkou Fluffy a dráčkem Didi.

Menší děti 3-6 let

Pro děti ve školkovém věku nabízíme oblíbené kurzy Fun with Flupe a More Fun with Flupe.
Oba kurzy jsou přizpůsobeny dětem, které ještě neumí číst a psát. V každém z kurzů se děti naučí zhruba 600 slov a 25 písniček.
Celou dobu je bude provázet chlapec Paul a jeho kamarádi z kouzelné knihy – Flupe a babička Granny Fix.

Mladší školní děti 6-9 let

Mladším školním dětem jsou určeny kurzy Jump with Joey a More Jump with Joey.
V těchto kurzech se už děti učí i anglicky číst a psát. A chlapec Paul zde má nové kamarády – holčičku Millie a klokany jménem Kangi a Joey.
Zcela novým unikátním kurzem je Polly Reads and Writes, který se zaměřuje na čtení a psaní. Součástí kurzu je i interaktivní aplikace pro čtení, která se využívá nejen během kurzu, ale kterou každý student může používat i doma na svém tabletu.

Starší školní děti 10-12 let

Pro starší děti nabízíme osvědčené kurzy Paul Ward’s World a Paul Ward and the Treasure.
V těchto kurzech studenty provází chlapec Paul a jeho rodina a spolužáci. Děti se v těchto kurzech naučí 1700, resp. 2000, slov a rozvinou i schopnost číst a psát v anglickém jazyce.

Teenageři 13-19 let

Pro teenagery je určena celá série kurzů Teen English. Patří sem kurzy Teen Talent (A2), Teen Choices (B1), Teen Express (B1+) a Teen Success (B2).


V případě zájmu o kterýkoliv kurz nás prosím kontaktuje, rádi vám poradíme, který kurz by pro Vás byl nejlepší.