Angličtina a Němčina ve Vlašimi
logo_an

VÝUKOVÉ CENTRUM VLAŠIM

Naše výukové centrum nabízí výuku angličtiny pro děti i dospělé od roku 2006. V roce 2016 jsme tak oslavili již naše desáté výročí.

Naše výuka se zaměřuje zejména na komunikační schopnosti, studenti se naučí dobře se orientovat v jazyce a osvojí si způsob vyjadřování rodilých mluvčí. Kromě toho se na našich kurzech také připraví na složení mezinárodně uznávaných zkoušek.

Jsme přípravným centrem pro zkoušky Cambridge ESOL, někteří naši lektoři jsou přímo vyškoleni Cambridgeskou univerzitou a jsou examinátory Cambridge ESOL. Vyučujeme jazyky nejen standardními metodami, ale specializujeme se hlavně na tzv. přímé metody. Nejznámější z nich je Callanova metoda zaměřená na výuku angličtiny pro dospělé.

Našim hlavním zaměřením je ale výuka dětí, jsme licencované centrum pro výuku dětí metodikou Helen Doron. Všechny naše lektorky angličtiny jsou kvalifikované lektorky Helen Doron a pravidelně se zúčastňují seminářů na rozvoj pedagogických schopností.

NAŠE NABÍDKA

Naše výukové centrum se nachází ve velkém rodinném domě s rozlehlou zahradou v klidné části Vlašimi. Celé přízemí se využívá výhradně na výuku jazyků. Máme k dispozici dvě učebny a hernu s kuchyňkou, která zároveň slouží jako čekárna. Zde se děti mohou zabavit při čekání na výuku. Pro příměstské letní tábory a doplňkové akce (Halloween, Velikonoce, St. Patrick’s Day atd.) využíváme i rozlehlou zahradu.

Aktuálně nabízené kurzy:

V období letních prázdnin pravidelně pořádáme příměstké letní tábory spojené s výukou angličtiny. Děti se během tábory formou her a zábavných aktivit připravují na divadelní představení. Poslední den pak představení, které je samozřejmě celé v angličtině, odehrají před pozvanými rodinnými příslušníky a kamarády.

NÁŠ TÝM

Náš současný tým tvoří pouze tři lektorky a i díky tomu u nás vládne příjemná rodinná atmosféra. Na naše kurzy se můžete přijít podívat kdykoliv, nejen na začátku školního roku. Stačí se s námi jen předem domluvit (Kontakty). Rádi Vás naším centrem provedeme a ukážeme Vám, jak naše výuka vypadá.

Mgr. Alena Hejná

Manažerka centra
a lektorka angličtiny

alena

Anna Maria Szilagyi

Lektorka angličtiny
pro děti i dospělé

sisi